Piękne lata 20 powracają

Piękne lata 20 powracają

Prasóweczki

Moda lubi się powtarzać – można zatem zobaczyć po powracających trendach. Desenie, kolory, wzory i wyglądy. Co każdy czas możemy stwierdzić to zarówno na wybiegach, jak także na trasach. Częste i zapomniane rozwiązania modowe stoją się znów częste i łatwo wybierane. Sprawdź najpopularniejsze trendy, które już powracają, a istniały na topie w latach 20. XX wieku.

Cekiny i brokat

W latach 20 dwudziestego wieku bardzo modne było ozdabianie ubrań cekinami i błyszczącym brokatem. Najpopularniejszym połączeniem była oczywiście czerń w parze ze złotymi lub czystymi cekinami. Ta moda powraca – nie jedynie na ubraniach. Coraz częściej łudzi się cekiny, złote i srebrne zdobienia przy tworzeniu wygodnych, codziennych butów. Przeważnie są one kojarzone z czernią, szarościami i czerwienią. Obecnie najlepsze sklepy internetowe używają ten problem oraz układają z jego użyciem baleriny, mokasyny, lecz i szpilki, sandały oraz trampki.

Wyjątkowe buty – czyli pantofelki “Mary Jane”

To buty z paskiem przy kostce, który zdecydowanie się wyróżnia i ozdabia całą stopę. Ten poziom pojawia się coraz zwłaszcza na jezdniach oraz w garderobach gwiazd. Istnieją różne współczesne grupy tych pantofelków. Są proste, lecz i na dużym obcasie. Współcześni projektanci obuwia powtarzają ten typ, łącząc klasykę a nowoczesność są niezwykłe muzyki i wyglądy. W kapitalny rozwiązanie nawiązują do dalekich czasów, a jednocześnie uaktualniają dawne trendy przekazując im współczesnych akcentów.

Czy warto podążać za modą lat 20. XX wieku?

Oczywiście, o nie tylko wracać do dalekich motywów dokładne je odwzorowując. Można doskonale być się łącząc różne rodzaje oraz pisząc własny, indywidualny sposób ubierania. Krótka fryzura, ciężka plus widoczna biżuteria, brokat, cekiny, frędzle – te każde składniki wyróżniały lata 20. To kopalnia pomysłów oraz systemów na ożywienie swojej szafy. Buty nawiązujące do dalekiej stylistyki nadadzą Twojej kreacji wyjątkowego charakteru.

zobacz również Najciekawsze powracające trendy z lat 20. XX wieku

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o